Головна

Промислові підлоги від проектування до створення

Спеціалізація нашої компанії – створення промислових підлог більшості існуючих видів.
Весь комплекс робіт з влаштування підлог споруд різної виробничої спрямованості фахівцями нашої компанії виконується відповідно до побажань замовника, технологічними вимогами, сучасними стандартами якості.

Промислові підлоги – відео

Комплекс робіт з промисловими підлогами

Сферою діяльності компанії є професійне проектування промислових підлог, реалізація повного комплексу робіт з їх пристрою, фінальне декоративне оформлення робочого простору, ремонт і реконструкція діючих підлог. Якісні, довговічні статеві покриття одно необхідні в будівлях промислового призначення, виробничих зонах, лабораторіях і спеціалізованих приміщеннях широкого спектру спрямованості: на об’єктах транспортного, енергетичного, важкого машинобудування, складах, паркінгах, магазинах, підприємствах хімічної та харчової промисловості. Цей далеко неповний перелік дає лише часткове уявлення про рівень затребуваності міцного статевого простору. Ми здатні розробити конструкції підлог будь-якої складності.

3D візуалізація робіт з наливними підлогами

Бетонні підлоги

Промислові бетонні підлоги надзвичайно ефективні на великих і невеликих заводах, автосервісах, терміналах, обширних торгових просторах. Вони являють собою надійне покриття з армованого бетону з посиленим поверхневим шаром. Передові технології та сучасні компоненти складу забезпечують підлозі беспильность, ударостійкість, нейтральність до нафтопродуктів і машинним маслам, стійкість до стирання.

Промислові підлогиСтворені висококваліфікованими майстрами компанії, промислові покриття за своїми експлуатаційними характеристиками перевершують традиційно виконані підлоги в кілька разів. Замовник отримує унікальну конструкцію, здатну не одне десятиліття без додаткових профілактичних заходів служити на конкретному об’єкті.

Наливні підлоги

Промислові наливні підлоги є більш складним конструкційним рішенням: крім бетонної основи вони включають специфічний полімерний шар, що надає покриттю не тільки заданий рівень міцності, але і необхідні для виробничого або громадського об’єкта якості. Наші грамотні технологічні рішення дозволять замовнику отримати статеве покриття, орієнтоване за властивостями на виробничий процес. У цьому випадку ми ставимо досягнення сучасної науки і будівельних інноваційних технологій на службу інтересам споживача.

Полімерні підлоги

Промислові підлогиНадійні полімерні підлоги ми готові відтворити на об’єктах освітньої і медичної спрямованості, у виставкових комплексах і офісних приміщеннях. Майстерність наших фахівців дозволяє створювати дивно міцні підлоги у вже існуючих будівлях, перетворюючи приміщення і надаючи їм нові умови експлуатації.

Поліуретанові підлоги

Поліуретанові підлоги наливного типу оцінені по достоїнству партнерами нашої компанії. Їх приємно радує недовгий період монтажу і початку експлуатації підлогового покриття, його монолітність і декоративність. З функціональних характеристик поліуретанового покриття слід зазначити еластичність, і, як наслідок, – стійкість до вібраційних навантажень.

Епоксидні підлоги

Епоксидні підлоги унікально підходять для виробництва, що має справу з активними хімічними речовинами. Технологічно складне завдання нанесення епоксидного складу на підставу, для професійно підготовлених фахівців компанії відноситься до категорії звичних видів робіт. Наші клієнти отримують епоксидні поверхні, що зберегли в повному обсязі унікальні експлуатаційні властивості.

Безшовні підлоги

Промислові підлогиБезшовні підлоги – ось що особливо приваблює багатьох споживачів. Монолітне, не поділюване швами і ребрами жорсткості простір, дозволяє вивести ефективність експлуатації приміщення на новий рівень. Знижується механічне навантаження на техніку, яка використовується в цеху або складі. Механізована і ручне очищення поверхні від різних забруднень проводиться якісно, легко, із застосуванням миючих і дезінфікуючих засобів. Відсутність перешкод на поверхні дозволяє подумати про додаткове використанні простору.

Функціональність підлог розширюється за рахунок професійного декоративного оформлення поверхні. Колірна гамма створює позитивний трудової настрій, відчуття комфорту в робочому приміщенні, а графічні і тематичні елементи малюнка беруть участь в організації виробничих, транспортних і людських потоків. Дизайнери компанії допоможуть перетворити звичний підлогу в особливий вид рекламної площі, розмістивши на ньому логотип фірми замовника або символіку, відповідну характером виробництва.

Реконструкція підлог

Промислові підлогиУспішно працюючим підприємствам і організаціям ми готові провести реконструкцію підлог в усіх приміщеннях. Нові, міцні підлоги, що володіють відповідними гігієнічними та функціональними властивостями, створюють умови для монтажу сучасного обладнання та запуску перспективних технологічних ліній. Ремонт підлог займе набагато менше часу, ніж створення їх заново, на новому об’єкті, і забезпечить режим економії коштів замовника.

Робота з замовником

У компанії склалася команда висококваліфікованих фахівців. На кожному етапі виробничого процесу вони забезпечують повну відповідність його технологічним вимогам, системі існуючих стандартів, запитам замовника.

Ефективна взаємодія з клієнтом починається з моменту вашого звернення в компанію, і триває до повного закінчення всього комплексу робіт. При укладанні договору на виконання конкретного обсягу послуг (видів діяльності) реалізується політика надання замовнику максимально вигідних умов. Бюджет проекту формується на паритетних засадах, з орієнтацією на оптимізацію витрат.

Промислові підлогиПри реалізації проекту замовник-партнер отримує в розпорядження всі ресурси нашої компанії, зв’язку в будівельних колах і серед постачальників, енергію і відповідальність команди професіоналів. Моніторинг якості процесів і досягнень на кожному з технологічних етапів здійснюється постійно, що зводить імовірність недоробок і дефектів до нуля. Загальна націленість на результат гарантує замовнику втілення проекту в обумовлені терміни, на якісному рівні, відповідному високим міжнародним стандартам.

Наші принципи

Діяльність компанії грунтується на базових принципах:

• Індивідуалізований підхід до виконання кожного проекту;

• Точне проходження технологічним нормам на кожному етапі робіт;

• Оптимізація витрат і економія коштів замовника;

• Застосування передових технологічних процесів та перспективних будівельних матеріалів;

• Виконання всього виробничого циклу висококваліфікованими фахівцями.

Великий практичний досвід дозволяє нам пропонувати вигідну замовнику форму співпраці, як в будівельній сфері, так і в сфері постачання сучасних матеріалів для влаштування підлог підвищеної міцності. Існуючі виробничі потужності, стиль роботи і виділення інтересів замовника в число пріоритетів дозволяють компанії успішно конкурувати в обраній області діяльності. Моніторинг технологічних новинок, апробація перспективних матеріалів в умовах нашого регіону, успішне освоєння інновацій дозволяють нам пропонувати клієнтам кращі проектні рішення для об’єктів.

Качественные промышленные полы от специалистов.